e-pillereiden alotus ongelmii

mitä ku otin tänää ekan pillerin ku menkat alko mut sit ne ei tavallaaa alkanukkaa ku parin tunnin sisäl ne loppuki ja otin sen pillerin jo ni mitä jos niit menkkoi ei sit nyt ookkaa ni mitäs teen ? osaisko joku kertoo !
1134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jatkat tietenkin pillereitä, kun olet ne kerran jo aloittanut. Eiköhän ne kuitenkin alkaneet, jos ei muita todennäköisiä syitä verelle ole. Pillereiden aloittaminen voi joskus keskeyttää menkat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


niiiiiina kirjoitti:

mitä ku otin tänää ekan pillerin ku menkat alko mut sit ne ei tavallaaa alkanukkaa ku parin tunnin sisäl ne loppuki ja otin sen pillerin jo ni mitä jos niit menkkoi ei sit nyt ookkaa ni mitäs teen ? osaisko joku kertoo !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu