iPhonen (4) Herätysongelma.

Eli olimpa onnekas etten hankkinut iPhone nelosta antennivian vuoksi. Nyt vehkeestä paljastuu koko ajan enemmän ja enemmän vikoja, siis muitakin kuin herätysongelmia !!!
10517
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Samsung Galaxy S ei edes siirtynyt talviaikaan lainkaan, vaikka asetuksena oli automaattisesti verkosta. Myöhästyiköhän Samsungin käyttäjätkin töistä? dna operaattorina.

Äänestä
  • Pirisi ihan oikein tänä aamulla, vitutti kyllä lähteä töihin, olis saanut olla i phonen vika myös mokiassa.

    Sen verran katselin sunnuntaina, että oli vaihtanut talviaikaan ihan normaalisti.

    Äänestä

  • Symbian s60 kirjoitti:

    Pirisi ihan oikein tänä aamulla, vitutti kyllä lähteä töihin, olis saanut olla i phonen vika myös mokiassa.

    Sen verran katselin sunnuntaina, että oli vaihtanut talviaikaan ihan normaalisti.

    Vaihtoi se iPhonekin talviaikaan ihan normaalisti, Et sitten lukenut tuota linkkiä läpi, siinä sanottiin ettei herätysaika siirtynyt, vaan jäi siihen.......

    Ohjelmistovirhe kuulemma

    Äänestä

  • Itsellä ainakin galaxy s siirtyi itsestään talviaikaan ja herätykset toimivat juuri niin kuin kuuluukin

    Äänestä

Mutta voihan asian ajatella niinkin, kun puhutaan pelkästä puhelimesta iPhone 4. Ei mitään erikoista 3:seen verrattuna, jos nyt videokuvaatte tms... niin sitten ilman muuta heh nelonen, mutta kolmosessa siis samat toiminnot ja sama softa !!! Jos numeron kuusi(6) hankkisi seuraavaksi ;)

Äänestä
  • Onhan nelonen ihan eri planeetalta kuin kolmonen. Ulkoisesti käytöltään samanlainen, muuten täysin eri laite....

    Äänestä

  • F kirjoitti:

    Onhan nelonen ihan eri planeetalta kuin kolmonen. Ulkoisesti käytöltään samanlainen, muuten täysin eri laite....

    periaatteessa ei voi puhua edes samasta merkistä kun mullistavia uutuuksia on tullut niin paljon ?

    Äänestä

kiva arvata milloin pitää herätä, oikea bisnespuhelin,
Herättää kun itse haluaa
Puhelut katkeilee
Käyntikortit ei toimi...

Mitä vielä paljastuu ?
Miksi tuona nokian malliin keskeneräisiä paskoja myyntiin ?
Htc taitaa olla enään kunnon toimiva kone

Äänestä
  • Hyvin ainakin sinä olet herännyt ;) minulla taisi iPhone olla rikki ku heräsin vasta nyt..... :d

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Newfaith kirjoitti:

Eli olimpa onnekas etten hankkinut iPhone nelosta antennivian vuoksi. Nyt vehkeestä paljastuu koko ajan enemmän ja enemmän vikoja, siis muitakin kuin herätysongelmia !!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu