Elli-Maija ULOS!!!

Mollamaija Ulos!!

Elli-Maija saa lähteä seuraavana poikakaverinsa tykö ähisemään
Ihan tapettiosastolta riipastu tapaus

4

345

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Väinö_

      ja simo vois ottaa viikkotehtävän tosissaan eikä vaan pelehtiä tainan kanssa!

    • Elisabet voittoon<3

      tapetteja kaikki.

      • Pätkä penis

        Vittu alkais ny vetää sitä puupää ohjelmaansa!


      • Elisabet voittoon<3

        ´´- Katsotaanpa mitä tämä meidän ihanan tavallinen Elli-Maija on saanut aikaan!
        Seiskan Big Brother -bloggari Iida Ketola ottaa taas kantaa! Näin Iida kirjoittaa:

        Pakko nostaa yksi kommentti esille:

        “No voi hyvänen aika oikeesti! Juuri ajattelin, että JES, kerrankin bb taloon menee joku normaali ihminen (Elli-Maija) eikä mikään julkkis wannabe tyrkky. Nämä tavalliset ihmiset ovat minusta ainakin kiinnostavimpia! Noita tissit esillä, silmät mustaksi maalattuja Nooria, wilhelmiinoja jne, on sata tusinassa, ketä jaksaa sellaiset kiinnostaa. Se että ihmisellä on periaatteita (kuten ei juo viinaa jne.) kertoo että pään sisällä kolisee jotakin muutakin kuin tyhjää ja sieltä saattaa nousta esiin vaikka mitä.”

        HAHAHA!!! Eli kun ihmisellä ei ole ulkonäköä/tissejä/mitään kadehdittavaa, niin voi hänestä nousta esiin vaikka mitä hienoa?

        Okei, katsotaanpa mitäs tää meidän ihanan tavallinen Elli-Maija on saanut aikaan:

        -Itkenyt, koska häneltä ei kysytty mitään Talkissa! (Onko se nyt vain söpöä ja sympaattista, koska sen tekee Elli-Maija? Voin vain kuvitella mikä haloo olisi noussut, mikäli tän itkun ois itkenyt vaikka Noora! Sehän ois ollut silloin vain itsekeskeistä ja kakaramaista!)

        - Itkenyt, koska ei kehtaa mennä kakalle! (Eikö Elli-Maijalle kerrottu, että myös BB-talossa käydään kakalla, vai mistä syy itkuun?!)´´


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      23
      3113
    2. Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän

      Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 🫩
      Ikävä
      68
      720
    3. Hei! Halusin vain kertoa.

      En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso
      Tunteet
      3
      703
    4. Miten voitkin olla aina niin fiksu

      ...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä
      Ikävä
      32
      581
    5. Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?

      Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani
      Rakkaus ja rakastaminen
      3
      580
    6. Mistä tietää, onko hän se oikea?

      Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha
      Ikävä
      35
      577
    7. Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen

      Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es
      Maailman menoa
      19
      510
    8. Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."

      Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve
      Suomalaiset julkkikset
      3
      509
    9. Oletko varma

      Ettei meistä tule mitään?
      Ikävä
      40
      501
    10. Mitä ajattelet

      Meistä nykyään.
      Ikävä
      36
      495
    Aihe