Kone hajosi, ja jouduin ostamaan uuden. En ole saanut vanhaa elements 8:saa uudelle koneelle. Elementsin CD:llä!
Onnistuuko vanhan elements 8 asennus uudelle koneelle
Ihmettä kerrakseen
7435
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
se rekisteröintikö vai mikä,siinähän voi olla se akamai ja se luulee että on nyt kahdella koneella ohjelma, kerro lisää
levy on pesässä niin klikkaat sen auki ja alat asentaa sitä sieltä
Näin taitaa olla. Vaikka laittaa latus numerot jotka tuli cd:n mukana
se sun levys, siellä pitää olla joku photari pohjalla jos on päivitys, kerro tarkalleen mihin se tökkää asennusyritys, voin koittaa asentaa tuon 8 version tuohon XP koneeseenkin , nyt se on tässä seiskassa, kerron jos menee kahteen koneeseeen tai mitä tulee vastaan asennuksessa, mutta kerro itse mikä on tarkka kohta mihin tökkää asennus
Country siinä asentaessa myös ja kun jatkat siitä ja jos et ole siitä maata valinnut niin et saa asennettua photaria, taitaa se muutakin kysellä mutta ne ei taida asennukseen vaikuttaa niin kuin tuo Country
Onnistuu ainakin uudelle koneelle lataus. Koneboxin sivulla luki että ohjelma per kone. Ja minun tapauksessa vanha ohjelma on ladattu sinne toiselle koneelle mikä menee ongelamajätteeksi. Elemnts 8 cd ei varmaankaan tee enään mitään. Tai jos laiitais kesällä mansikkamaalle karkottamaan variksia, kun siinä on kiiltävää pintaa.
Kyllä nuo PSE:n asennukset voi siirtää koneelta toiselle kun vaan purkaa aktivoinnin pois. Edit tilan help-valikosta pystyy aktivoinnin purkamaan. Sen jälkeeen asentuu ja aktivoituu uudelle koneelle. Jos ostit uuden PSE9 täysversion niin vanha 8-versio on rahanarvoista tavaraa ja menee varmasti kaupaksi.Purat vaan aktivoinnin koneeltasi!