Samsung GT-B3310

Tietääkö kukaan että mistä johtuu kun yritän avata yli 500Kt tiedoston puhelin jumii ja sitten käynnistyy uudelleen. Pliis vastatkaa
3297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

En tiiä

Äänestä
  • apuaaa!!! nyt kaikki tän puhelimen omistajat auttaaaa mua! mä latasin just kivoi kuvii tietokoneeltä kännyyn ,mut mä en löydä niitä mistään täält kännykästä..... auttakaaa!! pliiiiiiis!!!

    Äänestä

  • katsu1234 kirjoitti:

    apuaaa!!! nyt kaikki tän puhelimen omistajat auttaaaa mua! mä latasin just kivoi kuvii tietokoneeltä kännyyn ,mut mä en löydä niitä mistään täält kännykästä..... auttakaaa!! pliiiiiiis!!!

    Älä osta semmosta kännykkää, jota et osaa kunnolla käyttää.... Minne puhelimen kansioon siirsit ne kuvat?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


samsungb3310 pulma kirjoitti:

Tietääkö kukaan että mistä johtuu kun yritän avata yli 500Kt tiedoston puhelin jumii ja sitten käynnistyy uudelleen. Pliis vastatkaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu