apua, miten ihmeessä saan

ja muut jutut takaisin netin ylälaitaan palkkiin? Kaveri vahingossa sähläs ja ne lähti pois.
5150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

f11

Äänestä

Ylhäällä vaaleansinisellä alueella tyhjällä kohdalla hiiren oikea painike ja ruksi kohtaan valikkorivi.

(Oletan että on IE)

Äänestä

Näpsäytä oikeata hiiren painiketta ja valitse haluamasi härpäkkeet...näin siis joissakin selaimissa...

Äänestä

Vai muka kaveri, kyllä puhe jostain netin ylälaidan tiedostoista viittaa siihen että sähläystaidoista ei ole itelläkään puutetta, muista taidoista enempikin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


työkalut, tiedostot kirjoitti:

ja muut jutut takaisin netin ylälaitaan palkkiin? Kaveri vahingossa sähläs ja ne lähti pois.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu