vastaa rehellisesti, että kumman tytön ottasitte?
tyttö1.
Hän on blondi 165cm pitkä ja normaalipainoinen, ei ole lissu eikä pissis, mutta kuitenkin polttaa ja juo. luonteeltaan hän on sosiaalinen hieman villi ja puhuva. Saa nopeasti uusia kavereita eikä hänen kanssaan tule pitkästymään.
tyttö2.
Hän on brunette 160cm pitkä ja normaalipainoinen, pukeutuu pillifarkkuihin ja löysään huppariin tai tiukkaan huppariin. Ei polta mutta juo joskus. Hiljainen persoona mutta kun häneen tutustuu niin häneltä vain pääsee sanoja suusta.
kumman ottasitte?
11
475
Vastaukset
- hjgfjfyujyukjkjljlji
2. mieluummin ihan kokemuksen takia.
Olin meinaan yhdessä tytön kanssa joka vastasi enemmänkin tuota 1. vaihtoehtoa ja mitenkäs kävikään, ihana tyttö meni ja katkas suhteen ja pari päivää siitä näin hänet kävelemässä käsikkäin toisen pojan kanssa - jonka oli tavannut pari viikkoa ennen tätä, samaan aikaan kuin minäkin. Eli tuo kavereiden paljon saaminen voi olla negatiivinenkin asia, tulee enemmän vastaan myös ihmisiä joiden mukaan tyttö saattaa lähteä... - sffssfsfsfsfsfsfsfsf
Nro 2
- byges
2 koska muistuttaa paljon enemmän mua kun tuo 1 =)
- fadsgdtrjtrkjtr
ottaisin kolmosen, harmi ettei sitä ole listalla
- valitsen # 2
Ottaisin 2. Polttelu on niin perseestä kun olla ja voi enkä voi sietää sitä. Juoda saa, vaikka sitä en itse harrasta. Ja muutenkin tuo 1 kuulostaa semmoselta paskaa hössöttävältä hölösuulta. 2!
- JK
valitsen # 2 kirjoitti:
Ottaisin 2. Polttelu on niin perseestä kun olla ja voi enkä voi sietää sitä. Juoda saa, vaikka sitä en itse harrasta. Ja muutenkin tuo 1 kuulostaa semmoselta paskaa hössöttävältä hölösuulta. 2!
#2
- aijgw3
Ehottomasti nro2. Ottaa vaa jostai pääst pannuu nää "biletän kaikki yöt, ja vedän aina perseet olalle, vaikka sitten bensalla" tyyliset likat. Ja hiljanen persoona on muutenki yleensä paljon mielenkiintosempi ja mukavempi tutustua.
- ddhiigjhuhjuhughyghj
Moni tässä keskustelussa on vastannut että nro 2, mutta todellisuudessa nro 1 vie kuitenkin jätkien huomion...
- byges
ddhiigjhuhjuhughyghj kirjoitti:
Moni tässä keskustelussa on vastannut että nro 2, mutta todellisuudessa nro 1 vie kuitenkin jätkien huomion...
Aivan, kyllähän 1 saattaa huomion viedä mutta mieluummin mä 2 kanssa seurustelisin... =)
- bhbnbbnv
Hiljaiset tytöt
kakkonen. kuten eräs keskustelija totesi että ykkönen saattaa viedä huomion, tottahan sekin, mutta ennemmin tosiaan seurustelee kakkosen kaa. sitä ku ikää alkaa enempi tuleen nii ei sitä enää pysy minkää pile hilen perässä.
ja kuten muutamat todennukkin nii ykkösessä sekin riskinsä että löytää nopiasti uuden seuralaisen vaikkei oo ees entisestäkää ehtiny kunnol erota. itel moisesta kokemusta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271954
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1001690Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy561316Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?731275Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M311018Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s47916Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm51913Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet44872- 108840
Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37830