Onpa mukava kun pääsee taas viikonlopuksi Viroon nussimaan. Pussit onkin jo täyttyneet kun täällä ämmät pihtaavat joten tietysti ne pitää käydä Eestissä tyhjentämässä.
Vastaukset 8
- avartaa hölmöjä !
On ymmärrettävää, että tälläpuolella kaikki pihtaavat nöin hölmölle. Pitää olla huorallakin puutetta asiakkaista, jos tollaiselle antaa, maksukin lienee 10 kertainen normaaliin taksaan.
- litralortto
Tuon tietää myös 90 % suomen pullamössö / vosulortoista jotka käyttävät litrakiisseleitään ja raparperiperseitään joka vuosi Turkissa paikallisten kuppameisseleiden all inclusive panoilla.
- Säälipisteet 10+
sama nössö jälleen tuli esiin...sun tekstin tuntee jo...
Hanki elämä...kukaan usko sun lähtevän kotisohvalta minnekkään muuten kuin mielikuvissa.
- nyt tollo
Kuules nyt, Suomessa on paljon naisia, jotka juoksevat fiksujen miesten perässä ja rukoilevat seksiä. Hölmöläisiä kaikki vieroksuvat, kuten sinuakin. KATSO PEILIIN !
- lypsykone
Vinkki murheisiisi : Jostakin maatilalta saattaisi löytyä vanha lypsykone, kun ne ovat lopettaneet maidon tuotannon. Jos pieni "tonka" ei riitä eritteisiisi, kyseleppä tilatankkia samalla ja automatiikkaa, joka pysäyttää koneen, tun tilatankki on täynnä. Lypsämisen iloa vaan sinulle pussiesi ongelmissa painiskelevalle.
- lypsykoneeseen
Puhallettavaan barbaraan suuhun yksi "imutin" ja siihen....nauti ! Ei Eestissä saa parempaa. Jallun lehden kuvia vaan seinälle !
- LOL=)
lypsykoneeseen kirjoitti:
Puhallettavaan barbaraan suuhun yksi "imutin" ja siihen....nauti ! Ei Eestissä saa parempaa. Jallun lehden kuvia vaan seinälle !
oman kammarin kaapin sisäpuolelle ovea...ettei Mamma nää ja peljästy...
- hupiahupiavaa
LOL=) kirjoitti:
oman kammarin kaapin sisäpuolelle ovea...ettei Mamma nää ja peljästy...
millanes pitää olla että eka mailista noi kiukustuu--mammanpoikii, tietäväisii sielläki.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Venäjä alkaa iskemään Suomen politiikkaan.
Tässä on valtion ja koko länsiliiton päämiehet varoitelleet, että Venäjä alkaa talven aikana taas iskemään hybridisesti.2371511Hallituksen järjestämä spektaakkeli tuo vessanpyttykeissi
Että olisi kymmenien kansanedustajien kodeissa käyty ihan tuosta vaan, eikä kukaan kansanedustaja kerro niin käyneen, va2871089Miltä tuntuu vanhempi nainen olla
Pihkassa huomattavasti nuorempaan kolliin joka on uskollinen ja kiltti ja tottelee joka asiaa ja tykkää pussailla ja pan94844Sysmän "ilon päivä"
Ja taas palaa hirveä määrä verorahoja, ihan turhaan soopaan. Eikö nämä jotka kuntapolitiikassa valittavat ja tuhoaa vaan68792Uskon, että saataisiin kaikki selvitettyä
Mutta yhteys on jäissä, minä olen jäässä, enkä osaa tai uskalla enää lähestyä. Se vaan on niin. Naiselta Jos ei ole hyvä48733- 120643
Joka ilta mietin
sua❤️Mitä teet, missä meet? Kaipaatko yhtään? Yön tullen toivotan mielessäni sulle hyvää yötä ja aamuisin huomenet. Joka27595Riitastako pelastaja
Riitta jätti hakemuksen. Hyvä niin. On ainakin yksi mistä ottaa. Pertsa ei taida aikuistua koskaan ja Pekka hoiteli silt34584Timo Vornanen.
On siinäkin yksi täystampio. Eipä ihme, että persukannattajat sen eduskuntaan äänestikin.49555Luottamus
Luotan vain siihen mitä tapahtuu IRL. Anonyymipalstan vihjailut eivät merkitse minulle mitään.94525- 41511
- 32491
Kadutko mies sitä miten reagoit?
..siihen sotkuun, jonka jälkeen mikään ei ole ollut kuin ennen. 🥺48485- 35471
- 32454
Millaisen talvitakin haluaisit?
Talveen vielä aikaa, mutta talvitakit tulleet kauppoihin. Millainen olisi unelmiesi talvitakki? Itse tykkäisin jostain77451- 77422
Onko kahvila Retro samalla pub???
Netin mukaan anniskeluoikeudet. Käykö tuolla kaljoitteluporukkaa? Onko iltaviihdettä? Olen muuttamassa marraskuussa Kuhm8417Oletteko täyttä sataa?
Muuta etunimienne kirjaimet numeroiksi. Esim. Mia ja Risto siitä tulee 8 numeroa. Laske ne yhteen . Paljonko tulee?33400Iivari esittää poliisin tutkintaa
Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivari on pannu ison pyörän liikkeelle. Entinen Kemijärven historian lyhimmän kaupunginj21391