... illan ekstrassa ilmoitetaan kaikkien olevan äänestyksessä. Se olisi reiluinta.
Olisikohan nyt niin, että...
diRibeira
2
375
Vastaukset
- ruunou
Niinhän ei tapahdu, sillä BB ei ole reilu ohjelma. Tämä formaatti Nikoa suosivine käänteineen loukkaa normaalia oikeustajua rajusti. Kaikenlaiset bilehile-silikoonipellet ovat vallanneet muka makeilunaan koko paskan. Tämä on ollut Niko-Sofia show ainoastaan.
- tunputtaja
sitähän ne on jauhanu viimeaikoina.
Vaikka Niko on päällikkö, niin se joutuu nyt yksinään häätöäänestykseen. Voi antaa tai -. Jos jää miinukselle niin lähtee ite ja jos jää plussalle, niin sen pitää määrätä joku muu ulos talosta.
Reilu meininki.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot803671Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe373020- 792837
- 282674
- 192605
- 522342
- 192027
- 571957
- 581796
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola121718