Mistä johtuu, että Safari menee täysin jumiin http://www.jokakoti.fi/ sivulla? Niin ettei edes hiiri liiku ja näyttä vain vilkkuu. Kolme kertaa samalla sivulla meni jumiin, niin että ainoastaan virran katkaisu koneesta auton.
Jumii koko koneen
8
654
Vastaukset
- 1stMacFinn
Ei jumittele täällä.
- expeec
Kokeille käyttää sitä muutaman minuutin, ei täälläkään heti etusivulla mene jumiin.
- 1stMacFinn
expeec kirjoitti:
Kokeille käyttää sitä muutaman minuutin, ei täälläkään heti etusivulla mene jumiin.
Ei kyllä löytynyt hakemiani kohteitakaan mutta ei kone tai selain mitään jumittanut.
- Rastasafari
Auton virtaakaan ei tarvinnut katkaista.
jumi.
Sitkeä sissi olet, sillä sinuna olisin saman tien kokeillut muita selaimia tuolle sivulle.- expeec
Toista selainta joudunkin käyttämään aina kun haen vuokra-asuntoa jokakoti.fi sivulta. Ärsyttää vaan, vaihdella edes taakse Safarista Operaan, ja jos unohtaa vaihtaa niin kone menee jumiin, kuten taas tänään aamulla.
Olen vaan tottunut käyttämään Safaria, ja muut selaimet eivät oikein istu käteen. - Mac pro
expeec kirjoitti:
Toista selainta joudunkin käyttämään aina kun haen vuokra-asuntoa jokakoti.fi sivulta. Ärsyttää vaan, vaihdella edes taakse Safarista Operaan, ja jos unohtaa vaihtaa niin kone menee jumiin, kuten taas tänään aamulla.
Olen vaan tottunut käyttämään Safaria, ja muut selaimet eivät oikein istu käteen.Ei ole mielestäni hyvä selain käytä firefoxs toisena selaimena on nopea minulla on safari ja firefofoxs auki yhtä aikaa voi käyttää kumpaakin.
- Olli & Terttu
Meillä jumii safari ja myös mozilla ja sitten täytyy odotella, joskus pitkäänkin. Sammuttaminenkaan ei aina auta. Linja toimii modeemiin asti. Se on tarkistettu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 978624
- 474249
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1021936Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html371488- 241460
Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,341199Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia121170Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk53877Olisinko mä voinut käsittää sut väärin
Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt31862Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v29837