Monta ohjelmaa

Mistä osoitteista voin löytää seuraavat ohjelmat:

ABC
BSBlayer
WinRAR
WinISO
ja lisää pakkauksenhallintaohjelmia, jos tiedätte.

Pistäkää linkkejä. Kiitos!
6732
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

GOOGLE on keksitty et voi siihen kirjottaa noita ja ettiä menee varmaan 6 sekunttia ku löydät sen ohjelman


winrar.com tuolta saa ton ainaski

Äänestä
  • ladattua se Google???

    Äänestä

  • matti ja teppo kirjoitti:

    ladattua se Google???

    Eiköhän osoite riitä.

    http://www.google.fi/

    Äänestä


  • matti ja teppo kirjoitti:

    se on Turkku..

    Eikö todellakaan ole muuta tekemistä.

    Äänestä

suprnova.orgista ite löytäny yleensä sen mitä olen ettiny,esim.just winrar..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ladattavaksi kirjoitti:

Mistä osoitteista voin löytää seuraavat ohjelmat:

ABC
BSBlayer
WinRAR
WinISO
ja lisää pakkauksenhallintaohjelmia, jos tiedätte.

Pistäkää linkkejä. Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu