Totta se

kun on kasvanut kypsäksi neidiksi, niin on kiva olla..
Rinnat on uhkean pyöreät C-kuppikin alkaa käydä ahtaaksi..
Ja tuo pylly on myös uhkea ja pallomuotoinen peilistä katsottuna..
Kyllä miesten silmät kiiltävät vartaloani katsellessa...
6591
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

inhoten virnistellen katsovat

Äänestä
  • räystäät tippuu edellisellä hehheh

    Äänestä

  • hyihyi kirjoitti:

    räystäät tippuu edellisellä hehheh

    Himputti ,kun ei saa vetskaria auki ja pitäisi mennä punkkaamaan.

    Äänestä

  • jjv kirjoitti:

    Himputti ,kun ei saa vetskaria auki ja pitäisi mennä punkkaamaan.

    liikaa sairaita, nettivanhemmuus teettää, ihan liikaa

    Äänestä

muistoinen nainen. Minäkin haluaisin tuollaisen emännäksi.. Antaisin hänelle kaiken omaisuuteni.. Lieneekö tuo Kuhmosta.. Kylläniitä tosin löytyy..

Äänestä
  • Niin on, moni on mennyt rahoineen ja kaikkineen..taloineen ja tavaroineen. Sitten jäänyt kuin jätkä junasta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


on että kirjoitti:

kun on kasvanut kypsäksi neidiksi, niin on kiva olla..
Rinnat on uhkean pyöreät C-kuppikin alkaa käydä ahtaaksi..
Ja tuo pylly on myös uhkea ja pallomuotoinen peilistä katsottuna..
Kyllä miesten silmät kiiltävät vartaloani katsellessa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu