Onko kellään kokemuksia Hammametista hotelli Riu Marco Polo?
Hammamet
BA
4628
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ihan ok.paikka,ei mitään valittamista,sinne siis ;))
Hyvä hotelli, palvelu ok, ruoka hotellilla ok (jokseenkin samankaltainen päivästä toiseen), siivous ja henkilökunta hyvä, ainoa miinus rannan siisteydestä, MENISIN UUDESTAAN!!
Lisäksi suosittelen merirosvoristelyä viereisestä satamasta (retkelle saa haun myös hotellin aulasta!), eläintarhamatkaa joko omatoimisena tai opastettuna, varsinainen hammametin kaupunkikin on mukava shoppailupaikka kunhan vaan hermo ja kärsivällisyys kestää kaupustelijoita... joille kannattaa todellakin sanoa ei ellei osaa tinkiä tai arvioida tuotteiden todellista hintaa!! :)
IHANAISTA LOMAA MARCO POLOSSA!
toivottavasti ajankohta ja paikalliset hallinnolliset ilmaisut ovat otolliset lomallenne!
Marco Polo on ihan ok. hotelli ja samaa mieltä ed. kirjoittajan kanssa rannan siisteydestä,hieman on suttuista kuten yleensäkin Hammametin rannat,roska siellä toinen täällä,mutta kun mereen asti pääsee uimaan,kaikki hyvin ja noista roskista vielä,me turistithan keräämme omat rantaeväsroskat omaan pikku pussiin,jotka kiikutamme lähimpään roskikseen,niin pidämme osaltamme siisteydestä huolta :D
IHASTUTTAVAA LOMAA :D
Välttäkää näitä isojen ketjujen hotelleita: fyrkat ei mene paikallisille!!!!!!!!!!!!!