tunnistaisisko joku K lady nimisen naisen firstdate treffisivulta,kadotin hänet muutama vuosi sitten ja haluaisin löytää hänet uudelleen ja kuulla mitä hänelle kuuluu,oisin todella kiitollinen jos joku ystävällinen ihminen auttaisi minua asiassa,voit laittaa postiin hänestä tietoja jos tunnistat tai itse K lady luet tämän! Kiitos ystävälliselle ihmiselle joka voisi auttaa.
Tuntisiko joku Klady
avustakiitollinen
2
510
Vastaukset
- se se
kladymia?
- Lady,.,,.,
Ja missä k lady asusti? Oliko paikkakunta Kokkola ja olitko sinä R paikasta?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1164765Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1834489Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.1171922- 4031701
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331462Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61199Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3711185- 741110
- 741055
- 92988