Löytyisikö edullista trimmaajaa Vantaalta kotikoiralle?
Trimmaaja Vantaalla
3
808
Vastaukset
- Tyytyväinen asiakas
Olen "käyttänyt" koiraani jo vuoden trimmattavana Mode Trim- nimisellä trimmaajalla. Parasta tässä on että hän tulee kotiin trimmaamaan koiran. Itselläni on kotikoirana 6-vuotias bichon havannese, jota pidän helppoussyistä lyhyessä turkissa.
Oli niin helppoa kun trimmaaja tuli kotiin, tein siinä muita hommia kävin välillä katsomassa kuinka homma toimii. Kyselin trimmaajalta turkinhoidosta ja hän vastasikin hyvin perusteellisesti ja opasti kädestäpitäen takkujen selvittämiskeinoja.
Trimmaajalla on nettisivut
www.modetrim.com- trimmaaja hakusessa
Kiitos tiedosta, laitoinki heti sähköpostia trimmaajalle. Toivotaan että saamme tästä apua =)
- Omena6675
Pets Salonki - edullinen trimmaamo Vantaalla
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2313011Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1972646Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1121253Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1411208Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait2991119- 701108
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka3721091Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831065Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a211005Omakotitalossa väkivaltaa ounasrinteellä
Kertoo iltalehdet Mitä lienee Tapahtui. Verinen ihminen kannettu lanssiin8833