PC-kamera

Miten saan vanhan pc-kameran uudelle 7vistalle?
cd:llä ei ole näitä uusia tietoja.
6178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mitä ovat PC-kamera ja 7vista ?

Äänestä
  • kamera on VP-EYE 4,0 web-kamera
    koneen käyttöjärjestelmä on Windows 7 vista

    Äänestä

  • pöljempi kirjoitti:

    kamera on VP-EYE 4,0 web-kamera
    koneen käyttöjärjestelmä on Windows 7 vista

    paras arvaukseni jonka googlella löysin. Tee palautuspiste ennen ajurikokeilua.
    Näyttä olevan vanha kamera kun 9x:ille tarjottiin jokapaikassa ajureita.

    Äänestä



  • vista väännettävä kirjoitti:

    jos löytyy ajurit 7 vistalle niin on ihme, sellaista ei ole edes olemassa kuin 7 vista.

    Vistalle tehdyt ajurit ovat aika hyvin yhteensopivia W7:n kanssa samaan tapaan kuin W2k:n ajurit olivat suurinpyörtein yhteensopivia XP:n kanssa.
    W2k NT5.0, XP NT5.1, Vista NT6.0, W7 NT6.1

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


PÖLJEMPI kirjoitti:

Miten saan vanhan pc-kameran uudelle 7vistalle?
cd:llä ei ole näitä uusia tietoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu