No otsikko oli lähinnä vitsi :) Anteeksi jos joku otti nokkiinsa.
Tällainen pikku probleema.
Mulla olis 2 LP-levyä jotka pitäis saada digitaaliseen muotoon. Itsellä on vanha Dual soitin, paskalla kuluneella neulalla ja sillä ei kehtaa raaputtaa yhtään levyjä sillä.
Olisiko täällä ketään mukavaa ihmistä, joka kehtaisi kopioida minulle halvalla nuo levyt?
Ei tarvitse muokata/raidoittaa tai mitään sellaista. Kunhan kummatkin puolet on wav:ina levyllä, niin OK.
Millaista taksaa hommasta pyytää?
Pistä postia soitteeseen roskaloota et mymail pointti fi
Laatulaite, kultakorva hörhöille
3
630
Vastaukset
- Roskaloota
Ei nyt ihan millää ION USB soittimella kopiointia kiitos. Jotain laatua laitteilla jos olis...
- hannu.
koitin lähettää sulle viestin, mutta ainakaan sellanen osoite missä laitoin pisteen ton mymail ja pointin väliin ei toiminut.
eli homma hoituu kunhan laitat selvemmän osoitteen ettei tarvi arvailla - Roskaloota
hannu. kirjoitti:
koitin lähettää sulle viestin, mutta ainakaan sellanen osoite missä laitoin pisteen ton mymail ja pointin väliin ei toiminut.
eli homma hoituu kunhan laitat selvemmän osoitteen ettei tarvi arvailla[email protected]
Sama laittaa kokonaan, kun se on todellakin roskaa varten ;)
Paitsi tää juttu on ihan tosi homma!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2844755Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1353056Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k512963Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281541Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271242- 471189
Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa
Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.7986Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme
Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu58981Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?
Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu78971Paskalaista valokuitulakiin
Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais52969