Keuruun keskustan kehitys...suojellaan

Taitaa saada Keuruun keskusta olla rauhassa,
ei saa rakentaa uutta, vahaa ei pureta, saa harjut säilyä, töyssyt on ja pysyy, ei se mitään.
Onneksi on tuo kauppakeskus tuolla Haapamäentien varressa.
Eläköön !!!
2653
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tuntus et tulipalot tai vastaavat tuhot antaa tilaa uusillekkin. purkutuomiotkin ovat ok.

Äänestä

Juuri näin saimme lukea SuurKeuruun lehdestä, sinnehän se keskusta siiryy Keuruulla. Hieno asia, onnea.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


väki vain vähenee kirjoitti:

Taitaa saada Keuruun keskusta olla rauhassa,
ei saa rakentaa uutta, vahaa ei pureta, saa harjut säilyä, töyssyt on ja pysyy, ei se mitään.
Onneksi on tuo kauppakeskus tuolla Haapamäentien varressa.
Eläköön !!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu