Sateenkaari Marika-Seta

Kuinka ohjelman tuottaja hyväksyy Marikan Sateenkaarimarkkinoinnin.

Marika on selvästi Seta ja Sateenkaarijärjestöjen suosiossa ja he äänestävät Marikaa, vaikka pakolla voittoon.
7192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Toissa vuonna kaikki homot äänesti sitä yhtä Saulia voittoon. DTM-porukka masinoi semmoiset äänivyöryt että Kadi niukasti hävisi.
Sitten viime vuosi. Koko Suomen kebab-pajat ja niiden kaikki laittomat duunarit ja muut kurdit ja persialaiset äänesti Asoa. Viimeiseltä sijalta minuutissa voittoon. -Vitutti.

Äänestä
  • Eli kaikki muut finalistit ovat olleet ihan turhaa talossa...

    Äänestä

  • aina-natalaia kirjoitti:

    Eli kaikki muut finalistit ovat olleet ihan turhaa talossa...

    kuin Hunks-ääliö-tatskapelle, vaikka Aitolehti ja Hunks-porukka masinoi ääniä sille.

    Äänestä

  • 9+6+3 kirjoitti:

    kuin Hunks-ääliö-tatskapelle, vaikka Aitolehti ja Hunks-porukka masinoi ääniä sille.

    ääniä kuin kaikenmaailman pervoille ja poikkeaville.

    Koska tulee se päivä, että ihminen ja eläin jne.... hyväksytään! Tätä menoa sekään ei ole kaukanan.
    Inhottaa....

    Äänestä

Olen ihan samaa mieltä kuin aloittaja, tästä Marikan menestyksestä.Sateenkaarisakki äänestää, muuten ei tuollainen kana olisi niin suosittu.Osaisi käyttäytyä kännissäkin fiksummin, mutta ei.
Todellakin Marikan äänikin on ärsyttävä ohut ja kimeä, puhe nopeaa hermostunutta säksätystä.
Nainen kuuluu myös seksiörveltäjäihmisiin.
Jotka juovuksissa roikkuvat kenentahansa kaulassa ja hyppivät muiden sekaan sänkyyn, tahtoo muut tai ei.
Mutta tästähän muut samanlaiset seta&sateenkaarityypit tykkää ja plussaa tulee.

Äänestä
  • Eli nyt hetrot tarkkana, annetaan heteroiden voittaa.


    Nyt riittää jo lesbojen ja homojen hyysääminen ja paapominen.

    Äänestä

  • äänet heteroille!! kirjoitti:

    Eli nyt hetrot tarkkana, annetaan heteroiden voittaa.


    Nyt riittää jo lesbojen ja homojen hyysääminen ja paapominen.

    äänestän heteroa..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kurjaa kurjaa kirjoitti:

Kuinka ohjelman tuottaja hyväksyy Marikan Sateenkaarimarkkinoinnin.

Marika on selvästi Seta ja Sateenkaarijärjestöjen suosiossa ja he äänestävät Marikaa, vaikka pakolla voittoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu