Kuis on

Ajattelin tossa ladata Antivirin ilmaisversion koneelleni. Kun lataus oli käynnissä, ohjelma käski sulkea muut virustorjuntaohjelmat, tai käy
kauheita. Kuinka Antivir ja Norman sopii yhteen
vai eikö tosiaan voi olla rinnakkaisia virustorjuntaohjelmia?
5480
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei kahta eri antivirusohjelmaa koneelle.
Asensin kerran toisen ja kone sekos.

Äänestä

Kahta virusohjelmaa ei tavallisesti voi käyttää samanaikaisesti. Pitäydy Normanissa.

Äänestä
  • Elellään näillä.

    Äänestä

Eivät ne kaikki toimi yhdessä tosta nortonista en tiedä kun en enään käytä maksullisia ohjelmia.
Antivir ei häiriintynyt Avastin käytöstä , mutta Avast ei toiminut antivirin käytössä ollessa .
Antiviriä käytän koska se on toiminut hyvin.

Äänestä

Vai todella pöljä.....juttu tai peräti persoona??

Vai meinaatko hommata kolmannen virusohjelman??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Timppa kirjoitti:

Ajattelin tossa ladata Antivirin ilmaisversion koneelleni. Kun lataus oli käynnissä, ohjelma käski sulkea muut virustorjuntaohjelmat, tai käy
kauheita. Kuinka Antivir ja Norman sopii yhteen
vai eikö tosiaan voi olla rinnakkaisia virustorjuntaohjelmia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu