Apua haisee!!!

Haisee koko olkkari kun 6 vuotias leikattu narttukissa ei päässyt vesisateeseen yöksi ulos, hiekkalaatikko ei kelvannut. Sitä paremmin olohuoneen kangassohva. Mieletön kissan pissan haju eikä lähde millään. ONKO KELLÄÄN NEUVOJA MITEN TÄMÄN LEMUN SAA POIS Kiitos!!
3234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

dermosilin kettiösaippuaa , on kotikesti-myyntinä aikain jossain, kaikki hajut lähtee, en ole kokeillut kissan oissaan, mutta kalan haju leikkuulaudata ja samoin sipuli ymt tuoksut, jopa roska-astiasta jonne oli silaknapää jäänyt viikonlopuksi muhimaan. Myöskin cillit Bang- jauhe, en tiedä mistä saa, sain itse lahjaksi, vie hajuja.ja sitten vessanpesuaineet.

Äänestä

myös sain aika hyvin kusen hajun lähtemään ku kissani kusi nahkasohvaan ja useasti!!! kaadoin sitä ihan reippaasti siihen ja eipä sit enää lemunnu pisut siitä!!

Äänestä
  • Tolu ei tehonnut, tuota jauhetta saa sitten vasta huomenna kaupasta, etikkaa laitoin ja nyt haisee etikka ja pissa....:(

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mamunen112 kirjoitti:

Haisee koko olkkari kun 6 vuotias leikattu narttukissa ei päässyt vesisateeseen yöksi ulos, hiekkalaatikko ei kelvannut. Sitä paremmin olohuoneen kangassohva. Mieletön kissan pissan haju eikä lähde millään. ONKO KELLÄÄN NEUVOJA MITEN TÄMÄN LEMUN SAA POIS Kiitos!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu