Itte jumala sieläny örveltää ja oksentaa. Ei muutaku pellolle koko jätkä!!
NYT NIKO PIHALLE!!!
3re341234
10166
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
nikon bb-voiton takana on semmonen äänestyskoneisto, että ei me tavallisilla kansalaisilla ole varaa äänestää nikoa sieltä pois. Musta tuntuu että ne hunksit pistävät viimeisetkin rahansa siihen että niko voittaa, ja samalla tottakai koko hunks tanssiryhmä saavat valtavan huomion ryhmälleen, ja keikat vaan lisääntyy ja keikkapalkkiot kasvaa. Näinhän se menee. Hunks tanssiryhmän akka fanit pitävät viimeistään huolta siitä että niko voittaa tän kauden.
Tää kausi meni täysin pilalle kun se ällö-niko astui taloon.
Nikohan tän paskan vie, joo.
tykätään Petristä ja äänestetään hänet voittoon. Ei ole millään tavoin kiinnostava tuo Niko tai muukaan Hunks-pelle-porukka. Petrissä on "sitä jotain".
Kapakassa menossa Hunksien show. Telkkarissa menee BB Talk Show. Äkkiä nousee lavalle joku Hunks-ämmä. Alkaa mainostaa BB-äänestystä ja kiihottaa jengin äänestämään Nikoa. Neuvoo nakuttelemaan Niko ja lukee puh.numeron johon lähettää. Koko saatanan rafla äänestää. Ainakin kerran ja toiset kaksikin. Vittu mitä kataluutta.
Tämä on totta. Näin menetelty aina kun Niko on vaarassa tippua. Ja noita Hunks-homoryhmiä on enempi kuin yksi liikenteessä viikonloppuisin. Ohjelmatoimisto joka pyörittää Hunkseja ja sen silikoniakan tanssiryhmän juttuja on sidoksissa tämän BB-tuottannon kanssa. Näkeehän sen jo BB:n nettisivuilta. Puffia pukkaa sivulta kuin sivulta. Typerä Nikon naama aina esillä. Rahaa pistää likoon myös Maikkari.
niko voitto on ihan sama asia ei kiinnosta!
lähtemään :( eli Niko ja Noora pois seuraavaksi.
Mulle on kyllä ihan sama kuka voittaa kunhan se ei ole se lima-niko!
Mää oon ihmetellyt et miksi esim. bb-blazan inhokkiäänestyksessä niko on ollut ylivoimainen inhokki monta viikkoa , mut sitten kuitenkin bb talk shown oikeessa äänestyksessä niko keikku kärjessä, jopa YKKÖSENÄ! Musta tuntuu että hunks-ryhmän pojat taitaa pistää viimesetkin rahansa siihen että niko voittais tän vuoden paska bb:n.
Vai kuka sitä äänestää oikeesti? Myöntääkö kukaan? Kehtaako kukaan myöntää?
Marika fani ovat ottaneet nyt Nikon ja Petrin hampaisiinsa. Menkäähän runkkaamaan sinne subjectin puolelle toisianne ja pysykää siellä.
ei sitä nikoa sieltä pois saa. uskokaa.