siemensyöksykö?

heräsin yöllä ja huomasin jonkun märän tahran housuissani ja vähän lakanalla. nukahdin ja kun aamulla heräsin oli tullut vielä toinenkin märkä tahra. siemensyöksykö vai pelkkää virtsaa? oon 15v.
82042
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Jos näit jotain kiihottavaa unta, niin syöksyhän se oli.. Itsetyydytä nyt vielä, niin saat samalla loputkin pois ja röörit pysyy puhtaana.

Äänestä
  • Heh, nää onnittelut kuulostaa ihan samoilta kuin ne mitä tytöille sanotaan kun kuukautiset alkaa. ;D Että tuonko jälkeen sitä ollaan valmiita panopuuhiin, en tiennytkään.. ;) Onneksi olkoon kai sitten vain.. :)

    Äänestä

nii se nukkuessä kun lentää mälli itestään on sen merkki et on valmis panopuuhiin. mul tuli kyl yöllinen siemensyöksy jo 12v.

Äänestä

Kyllä ne oli mällit mitkä siellä sun housuissa lotisi!Onnittelut,olet saanut yöllisen siemensyöksyn.Siitä se lähtee.Kohta pääset roiskimaan lasteja tyttöjen pilluun,perseeseen,kasvoille ja rinnoille...

Äänestä
  • sinusta on tulossa mies.minä olin ekojen märkien unien jälkeen mahdottoman ylpeä itsestäni.Ihailin kulliani ja pallejani.Ajattelin, siitä se iloinen -, mutta myös vastuullinen seksielämä alkaa!! Harjoittele itse ensin omin käsin , että opit tuntemaan sen vehkeen ja kehosi toiminnan.Sitten kun tunnet jonkun kannsa olevasi kypsä sukupuoliyhteyteen, se on se, mihin ne kalut on tarkoitettu .

    Äänestä

Jätkä ei oo runkannu tarpeeks. Ei mällien pitäs nukkuessa tulla. Runkatessa tai naidessa ne tulee.

Äänestä
  • Älä puhu just miehuutensa saavalle pojalle noin.
    Kyllä ne ekat märät unet voittaa nautinnoissa
    jokapäiväisen runkutuksen.

    Äänestä

  • kokenut kirjoitti:

    Älä puhu just miehuutensa saavalle pojalle noin.
    Kyllä ne ekat märät unet voittaa nautinnoissa
    jokapäiväisen runkutuksen.

    sorry vaan , en ole se eka "kokenut".Tuli vahingossa väärä nimimerkki.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


oisko kirjoitti:

heräsin yöllä ja huomasin jonkun märän tahran housuissani ja vähän lakanalla. nukahdin ja kun aamulla heräsin oli tullut vielä toinenkin märkä tahra. siemensyöksykö vai pelkkää virtsaa? oon 15v.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu