Siis mitäh..!!

Häh!!! Voiko muka niitä pavun varsiapitkin kiivetä!!
Jos voi ni miten?? Vastatkaa pliis!
5441
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Pitäisi voida, kun se on kasvanut tarpeeksi pitkäksi. Siihen kai [kun sitä painaa] pitäisi tulla joku "kiipeä" homma..

Äänestä
  • Oon painanu sitä mut ei siinä tuu mitään kiipeämis hommaa!

    Äänestä

  • Tytteli93 kirjoitti:

    Oon painanu sitä mut ei siinä tuu mitään kiipeämis hommaa!

    Onks se tarpeeks pitkä?

    Äänestä

  • PäTkiS kirjoitti:

    Onks se tarpeeks pitkä?

    On se ollu niin pitkä kun se voi olla! Pitemmäks se ei oo siitä kasvanu

    Äänestä

  • Tytteli93 kirjoitti:

    On se ollu niin pitkä kun se voi olla! Pitemmäks se ei oo siitä kasvanu

    En ehkä sitten tiiä.. Ehkä jos yrität tehdä lisää taikoja? Emt..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tytteli93 kirjoitti:

Häh!!! Voiko muka niitä pavun varsiapitkin kiivetä!!
Jos voi ni miten?? Vastatkaa pliis!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu