Hei

Eli etsisin naispuolisia henkilöitä iältään 18/20 v Kaveriksi riihimäen alueelta. Pistäkää sähköposti osoitteenne tohon alas niin otan yhteyttä. Itse olen 20 v mies henkilö riihimäeltä.
2327
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kylläpä 20-vuotias mies_henkilö kirjoittaakin hyvin, ihan on yhdys_sanat hallussa melkein! Sähköposti_osoitettani en laita tähän kuitenkaan.

(Pilkussa oli vähän omituisia kulmia niin piti pois viilailla)

Äänestä

Hei hommaa elämä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lonesome fugitive kirjoitti:

Eli etsisin naispuolisia henkilöitä iältään 18/20 v Kaveriksi riihimäen alueelta. Pistäkää sähköposti osoitteenne tohon alas niin otan yhteyttä. Itse olen 20 v mies henkilö riihimäeltä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu