Paperityöläisetkö mukamas kateellisia??? Ahoseselle kenkää.
Mukamas??
Öky 1
7441
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
PAHA SAI PALKKANSA
saa potkut,mutta minusta paperiliitto ei mistään löydä yhtä hyvää ja tiimiin käypää miestä kuin Ahonen,sopii täydellisesti paperiliittolaisten omaan kuvaan että kaikki minulle vaikka kaverin kustannuksella.
Ahonen ulkoisestikin paperityöläisen mallikappale..Hoikat kädet ja valtava pötsi:) Ja ne leegot
Ahosen mielipiteet ja paperiliiton politiikka ovat täysin linjassa: kunhan itselle ja kavereille riittää rutkasti, muista viis.
Ahosella on kohtuuttoman kova palkka, paperimiehillä kohtuuttoman kovat palkat, ja eläkeyhtiöiden johtajilla on kohtuuttoman kovat palkat. Miksi siis hyllytys?
ylläolevat kirjoitelmat ovat vain kateellisten panettelua
Ahonen on sössinyt paperiliiton asioita jo monta vuotta.Hyvä että sai kenkää.
Näitä reppanoita vois kadehtia?? Yöt ja viikonloput telanpäitä tuijottamassa.. Minä rouvien kanssa pailaamassa..