Lääkäriä?

Muutaman päivän reissulla täällä Imatralla ja iski poskiontelon tulehdus. Tohtoria siis tarvittaisiin. Kannattaako terveyskeskuksesta edes kysellä aikoja vai mikä olis hyvä lääkärikeskus? Terveystalolla oon kotipuolessa käynyt mutta täällä näkyy olevan vain työterveysasemat heillä.
3345
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ajan saat huomattavasti nopeammin ja ehkä laadukkaampaa hoitoa!

Äänestä
  • Aivan turha edes kysellä tk:sta

    Äänestä

Nopeaa eikä nyt kovinkaan kallista huomioiden palvelun nopeus ja laatu.

Paikkoja löytyy netistä etsimällä etsi itsellesi sopiva vaihtoehto

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pipitäti kirjoitti:

Muutaman päivän reissulla täällä Imatralla ja iski poskiontelon tulehdus. Tohtoria siis tarvittaisiin. Kannattaako terveyskeskuksesta edes kysellä aikoja vai mikä olis hyvä lääkärikeskus? Terveystalolla oon kotipuolessa käynyt mutta täällä näkyy olevan vain työterveysasemat heillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu