Myydään...

Vanha, puinen, veivattava, Ericsson-merkkinen
seinäpuhelin. Ehjä ja siisti. Vain hyvään kotiin.
Hp. 1250€. Soita ja kysy lisää!
050-4200201
3616
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

hei kamu:)

onx toi niitä kapula juttuja sen herra47 tulevaisuudesta?

nuo isot pojat kertoi mulle et nyt on aika panna se poika timppa23 pysyvästi hoitoon niin ei einojen enää tarvi kuulla sen vittuilua!"

sitte ne viellä käski sanoa kaikille et tää tiimi ei helise koskaa:::::::::((((((((

Äänestä

Onko tuo hinta varmasti oikein ? Mikä vuosiluku siinä on ?

Äänestä
  • ..on hatusta vedetty ja olisi sitä vaikka sama summa olisi markkoina.Ja sitten vielä ainoastaan hyvään kotiin...huh huh.Eihän se ole hullu joka pyytää vaan se joka maksaa mutta jotain rajaa voisi olla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tampereella kirjoitti:

Vanha, puinen, veivattava, Ericsson-merkkinen
seinäpuhelin. Ehjä ja siisti. Vain hyvään kotiin.
Hp. 1250€. Soita ja kysy lisää!
050-4200201

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu