Beverly Park

Kyselisin olisko kellään kokemuksia tai tietoa Finnmatkojen myymistä Beverly Park huoneistoista.Vähän mietityttää kun kuvassa on iso hotelli mutta ne puhuu jostain kaksikerroksista huoneistoista. Jos joku on majoittunut kyseisessä hotellista niin olis kiva kuulla niistä huoneistoista ja tietenkin onko muuten kaikki ok. Ja oletteko olleet tässä korkeassa hotellissa.
51509
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

saman kadun varrella(calle hamburgo)balandros hotellissa ja mielestämme oltiin jokseenkin syrjässä lähes kaikesta,jopa varsinaisesta rannastakin,lähellä oli kyllä pieni rannan pätkä.sieltä oli vaikea saada taxia ja ikävähkö kävelymatkakin sinne oli.teidän hotellinne on taatusti parempi kuin tuo meidän,mutta sijainti se meitä eniten haittasi.

Äänestä
  • Niin sitä on mietitty ,että onkohan liian syrjässä. Hienot näkymät on merelle mutta eihän siellä kämpillä niin paljon yleensä olla. Kiitos viesteistä.

    Äänestä

  • 0053 kirjoitti:

    Niin sitä on mietitty ,että onkohan liian syrjässä. Hienot näkymät on merelle mutta eihän siellä kämpillä niin paljon yleensä olla. Kiitos viesteistä.

    välillä. Moni pitää tästä alueestasiksi, että rantatiellä saa kävellä rauhassa ilman, että sisäänheittäjät roikkuvat hihassa. Hyväjalkaiselle on paikka ihanteellinen. San Agustiniin voi mennä syömään, jos haluaa hyvää ruotsalaistyyppistä ruokaa, lounaat n. 10 €. On myös saksalaisia paikkoja siellä.Kävelytien toisessa päässä on Tropical, liikkeineen, ravintoloineen. Molemmissa päissä on myös ruokakaupat, SPAR ym.
    Tropicalin edestä lähtevät myös bussit, jos haluaa Las Palmasiin, Puerto Ricoon ym. Lähellä on myös suomalaishotellit Green Feeld ym, Tropicalista vuorille päin n.100 metriä, ympyrästä vasemmalle, seur. kulmassa oikealle aukion yli.

    Äänestä

Hotelli on hyvä jos otat merinäköalallisen huoneen mutta huom., ilmastointi on toiminnassa vain kesäaikana. Aamiainen on todella mahtava ja runsas!

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


0053 kirjoitti:

Kyselisin olisko kellään kokemuksia tai tietoa Finnmatkojen myymistä Beverly Park huoneistoista.Vähän mietityttää kun kuvassa on iso hotelli mutta ne puhuu jostain kaksikerroksista huoneistoista. Jos joku on majoittunut kyseisessä hotellista niin olis kiva kuulla niistä huoneistoista ja tietenkin onko muuten kaikki ok. Ja oletteko olleet tässä korkeassa hotellissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu