uskon että voittaja on ennalta päätetty
epäilyttää
nikon?????;)
7394
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Epäilyttää että tatskapelle on tehnyt sopimuksen tuotannon kanssa
Koko kauden ajan on häntä suosittu.
Loppui bb.n katselu tulevaisuudessa jos Nousiainen voittaa.Sillä ei ole mitään eväitä voittaa.
Sen paremmin kuin sateenkaarisakin voittoon kannustamalla Marikanhössölläkään.
Ninosta puhumattakaan.
...ja tuotanto kusettaa tyhmiä katsojia äänestyksellä jolla ei oikeesti oo mitään virkaa,koska antamamme äänet ei vaikuta mitenkään siihen kuka lähtee ja kuka jää taloon.
Nyt laitettiin Petri pois,toinen alkuperäisistä asukkaista ja jäljelle jäi vain Marika,joka taatusti jakaa enemmän mielipiteitä kuin Petri ja on laskettu peli sen varaan,että "Marika saa paljon miinuksia" ja näin ollen se on luontevasti pelattu tuotannon puolesta pois pelistä... Jäljelle jää Nino,Niko ja Eetu. Ninoa on jo usein äänestyksissä roikotettu punaisen puolella,joten sekin on tuotannon helppo tiputtaa pois tän verukkeella. Eetu on tullut viimeisimpänä näistä taloon,joten eihän "äänestäjät" äänestä vähiten talossa ollutta voittoon,kun ei noin vähällä ajalla voi voittoa ansaita... Ja kappas vaan,jäljelle jää Niko! Nikoa ei oo pahemmin äänestyksissä näkynyt,se on viennyt Suomen BB:a maailmalle,on jo nyt "julkkis",seukkaa leikellyn missin kanssa ja on vaan niin IHQ!!!
Haloo ääliöt,koko hommahan on todellakin valmiiksi sovittu! Mutta se on satavarmaa,et kun Niko nyt muka voittaa tän bb:n,niin se,hunksit,sofia ja tuotanto on tän maan vihatuimpia ihmisiä julkisuudessa ja aivan varmasti paskaa tulee tulemaan pitkän aikaa niiden niskaan oikeen urakalla.Mutta sitä saa mitä tilaa! Nikolla oli tätä ennen ihan hyvä maine ja oli monelle yksi suosikki bb:n historiassa,mutta tän jälkeen se on mennyttä.
suomen bb on ottanut tuotantopuolella ns. käsikirjoitetun tyylin malliin usan realityt, voittaja on päätetty ja kukaan ei sitä ikinä saa tietää eivät muut kilpailijat eikä katsojat katsokaapa vain Niko n voittaa koko paskan( se nikon tyttökaverinki visiitti salahuoneessa oli täyttä filmaamista,saatiin kunnon draamaa)
Niko ahneuksissaan laski vähän väärin, noin pitemmällä aikavälillä. Suostumalla ja sopimalla tämänkauden BB voittajaksi, kaivoin oman "uransa" hautaa. Saanut nyt niin paljon negatiivistä julkisuutta ja vielä niskaansa ikuisen epäilyn sopimusvoitosta, eli teki sitten mitä hommaa "julkisuudessa" hyvänsä jatkossa ei se pitkälle kanna. Kansa muistaa ja kateus jyllää Nikoa vastaan. Tisaalta aivan oikein, jos ahneuksissaan luuli tämän feikki shown uppoavan jengiin. Kaikki eivät ole niin yksinkertaisia kuin miltä Nousiainen näyttää.
Männä viikolla TV haastaletiin entisiä BB voittajia, eikä kellään oikein ollut mitään vakkari duunia, kuhan tässä nyt odotellaan juontokeikkaa ja konsulentinhommia.Siis mitä nää kaikki niinku juontais,tai sillee????
Niinhän se sanonta sanoo. Itse vannon,että jos Niko voittaa,niin en koskaan mene katsomaan hunkseja,en katso yhtään jaksoa Martiinan ja Eskon sarjaa ja muutenkin koko missi-hunksi-bb-pellet saa jäädä omaan arvoonsa tästä lähtiin. Toivottavasti noille pintaliitäjille,leikellyille,feikki tyypeille käy kuten kuolema pukee häntä-elokuvassa,rupee muovit rapisemaan pinnasta pois :D
sitten tästä etiäpäin ei-hunkseille,miss helsingeille,bb:lle,martille ja eskolle ja muille wannabe-julkkiksille. Aikaani en teidän lehti-ja televisio jutuille anna minuuttiakaan ja pidän huolen ettei senttiäkään rahaani mene teidän hyväksi!