Mitä mieltä olette pelistä? Oliko ostamisen arvoinen? kertokaa ihan mitä tahansa...
Harkitsen siis tuon pelin ostamista ja yritin etsiä netistä arvosteluja sille, että onko hyvä, huono vaiko ihan samanlainen kuin Sims 2 (Ps2).
Ja niin, älkää tyrkyttäkö PC-versiota, sillä meitin koneet on sen verran paskoja, ettei ne toimi =)
The Sims 3 (PS3)
14
1909
Vastaukset
- TrueSimsFan
Ite ostin heti ku ilmesty niin tuon TS3 ps:lle :D Se on aika samanlainen ku PC-versio, mutta jos et ole PC:llä pelaillut niinpä eipä se sitten haitanne. Se on ihan hyvä peli, mutta ehkä en osaa arvostaa sitä niin paljon koska se on tosiaan erittäin samanlainen kuin pc-versio. Aika erinlainen kun sims 2 ps-pelit, joten älä huoli ;D Jos sulla ei oo mitään hajuukaan sims 3:sta niin suosittelen kyllä! =) Kokonaisuudessaan kuitenkin hyvä peli. Kerro sitten ostitko vai etkö!
- Anonyymi
Onkos tää peli englannin- vai suomenkielinen? 8)
Ittellä suurinosa kakkosista pc'lle, mutta tuo vanha pöytäkoneen romu ei tahdo toimia. Läppäreille ei raaski ladata niitä, ettei mee ihan tukkoon. - Sims3
Onko Sims 3 PS:sälle suomeksi vai englanniksi`?
- aloittaja....
Eikös muilla ole mielipiteitä peliin liittyen? :)
- jookuuu
oon ostanu peli ja tyytyväinen oon. hyvää rahan vastinetta!
- sadsgfdhfdhdff
jookuuu kirjoitti:
oon ostanu peli ja tyytyväinen oon. hyvää rahan vastinetta!
miten tän sais suomen kielle?
miten saan rakennettua esim oman kaupan?
mitä vittua :D - ASDSFGFHJDGJ
sadsgfdhfdhdff kirjoitti:
miten tän sais suomen kielle?
miten saan rakennettua esim oman kaupan?
mitä vittua :Dmikään ei ole selvää..HANKALA
SUURIN PETTYMYS - Simsammi
Itse olen tyygyväone
- ...
...
- mä tiiän
hei,
ittelläni ei ole sims 3 ps:ssällä mut kuitenkin se on sama.:D
mut jos oot pelannu pc on sekin hyvä.
mut ps on parempi koska netti voi hajota kokonaan eikä se ollu tarkotus tuhota mitään vaa pelata. joten suosittelen sims 3 ja saatte päättää ps vai pc mut sanon ps se on parempi.
pelin saa suomeksi jos pyytää pelin joltain tekijältä että suomentaisi sen ja netistä löytää koodeja kieleen ja ohjeita.
mutta olen juuri ostamassa ps tai pc mutta ps mä sit otankin ja saan sen edullisena pelikaupast koska mun veli on siellä töissä. joten kannattaa ostaa kaupasta tai netti kaupasta.- Jyynäri
Musta pc:lle parempi. Ps:llä kun on niin epäselkeetä ja hiiren tilalla on joku vihree valokeila!
- jassu111simshullu
pitääkö soittaa sinne tekijälle ja pyytää sitä suomentaa pelin...kestääkö siinä kauan?
- voi-tulla-kalliiksi
no jos ne sitä sua varten alkaa somentaa nii a) saat maksaa varmasti miljoonan jotta he sen sinulle yksityisesti suomentavat b) aikaa kuluu sinulle suomentamiseen tosi KAUAN, jollet sitten maksa vielä toista miljoonaa jolloin suomentamiseen menee aikaa vaan kauan.
ONNEA YRITYKSEEN, TOIVOTTAVASTI KYLVET RAHASSA!
- sims3pelaaja
saako tuolle ps:än sims 3:lle lisäosia?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 352166
- 841283
- 561258
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...321182- 631151
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39864Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.122759- 28700
Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55555Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi20551