Siis mä en tajuu mun äitiä! Se yrittää hävittää kaikki mun vaatteet jotka on vähääkää seksyjä tai näin.. Esimerkix se heitti mun verkkosukkikset roskiin ja vei mun käsiraudat ja nyt ku mä lähin kotoo menee äsken, niin se ei opakannu ainoitakaan rintaliivejä tai stringejä mulle mukaan.. Vaan kaikki karseimmat ja epäseksikkäimmät kalsarit..
Mulla ei olu siis itse,lläni mahdollisuuttaa pakata omaisuuttani..
Mä en tajua mikä synti on pukeutua seksysti.. En mä jätkien takia pelkästään niin pukeudu/pukeutuis koska se tyydyttää myös mua itteeni pitää ihania sexyjä söpöjä vaatteita.. Vaikka en mä mikään erityisen kauniskaan ole.. Vartalo o ihan ok 153/40/A70
Mut kummiski..
Ja mikä synti on rintaliiveissä?
Mulla ei olu siis itse,lläni mahdollisuuttaa pakata omaisuuttani..
Mä en tajua mikä synti on pukeutua seksysti.. En mä jätkien takia pelkästään niin pukeudu/pukeutuis koska se tyydyttää myös mua itteeni pitää ihania sexyjä söpöjä vaatteita.. Vaikka en mä mikään erityisen kauniskaan ole.. Vartalo o ihan ok 153/40/A70
Mut kummiski..
Ja mikä synti on rintaliiveissä?
Vastaukset 9
Vanhimmat
kuinka vanha olet?
äitis vaan suojelee sua.
16..
Mutta en mä silti tajua? Mix mä en sais tyyliin pitää ees nättejä rintaliivejä? En mä mitää riipurintoi haluu!
jaa oot 16. no sit; ammu äitiis päähän. todellaki.
niin mutsis vaan suojelee sua, taidat olla vielä aika nuori (koosta ja äksistä päätellen) ei ala-asteikäisten tarvii vielä pukeutuu silleen, eikä oikein yläasteikäistenkään, mut kyl a70 kupilla kannatta jo rintsikoita käyttää. mut joo, eiköhä se oo oma asia jos käyttää verkkosukkahousuja. ammu äitiis päähän.
Mä oon 16 mut aika pieni kokonen.. Siis on mulle kehuttu et nätti vartalo ja näin.. Enkä mä ihan lapselta näytä.. Mut kumminkin oon ihan tavallinen tyttö
Jos mä oisin sun äitis, mä oisin jo kieltäny sut. Mun mielestä tollanen teiniys on naurettavaa. Ikää 16? Joo vissiin. Teini teini teini! Pissis pissis pissis! Tiäkkö, mä nauran sulle ja lujaa, mä MELKEIN säälin sua!
Säälimättömin terveisin:
- Sininen -
Mitä siitä jos on teini ja pissis. Jos sellasena viihtyy niin ei mitään ongelmaa. Mielummin olisin pissis ku tollanen rasisti. Et taida itse olla vähän säälittävä ;D
Mä en ole ku suudellu elämäni aikana vaa yhtä ainoota jätkää ja olen vain yhen kans en mä mikään huora oo.. naurakaa ny sitten vaa.. Mut mä nauran niille, jotka ei kehtaa pukeutua, miten tykkää..
VITTU!
Ja te vitun aikuiset pilaatte teinien elämän.. Six mä kotookin lähin..
Muuta meille asumaa..saat pitää ihan minkälaisii vaatteit ikinä haluut.. :D ;) ;)