Ilmeisesti Windows leirissä

on luvassa taas paskaa niskaan, kun joka toinen sonta täällä on Pentti Neloselta.

Virus epidemiako tulossa? Tai voiko Windows sellaista kohdatakaan, kun se rypee viruksissa päivästä päivään, vuodesta toiseen.
2121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Virukset on vaan sun märissä unissa.

Äänestä

Jos windowskäyttäjä kärsii hirvittävästä aknesta joka runtelee koko pärstän niin ei siinä sekamelskassa enää yksi finni mitään huomiota herätä.

Frutti di Mare, pentin naama.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


26 kirjoitti:

on luvassa taas paskaa niskaan, kun joka toinen sonta täällä on Pentti Neloselta.

Virus epidemiako tulossa? Tai voiko Windows sellaista kohdatakaan, kun se rypee viruksissa päivästä päivään, vuodesta toiseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu