Oltiin pariin otteeseen. Mukava paikka siksi menimme sinne toistekin. HYVÄÄ RUOKAA! JA SUHTEELLISEN HALPAA!
Sousse
13
910
Vastaukset
- mirkku kakkonen
Näin ne mielipiteet on eriäväisiä....lähes 30 paikassa käyneenä olen itse sitä mieltä että sousse oli ehdoton riman alitus.En ole narisijatyyppi,pystyn olemaan muussakin kun luksuksessa mutta soussessa ei paljonkaan kehumista.Suurin ongelma todella mittava epärehellisyys,aina saa olla valmiina huijaukseen ja varasteluun.Ja mikäli heidän mieliin ei mene asiat niin se tekoystävällisyyskin loppuu siihen paikkaan.Kaupoissa myyjät kun venäjällä-yhtä ystävällisiä.Itse blondina koin miesten ahdistelun jo lähes pelottavana,kiinni käytiin jopa -ja missään ei saa kävellä ettei olla käsipuolessa kiinni tai jos meni istumaan penkille niin vajaassa minutissa oli jo hyeenat ympärillä päivystämässä.Ehkä ruoka on hyvää mutta mitään muuta hyvää ei siinä paikassa ole.En mene lomalle ahdisteltavaksi ja jatkuvasti varuillaan olemaan.Ja siitä vielä maksamaan...
- Vatkaan mirkkuani
Me oltiin Soussessa, eikä siellä ollut tuollaista. Taidat olla joku pervo provoilija! Kuules Mirkku Kakkanen, oletko ihan tosissasi?
- ella kolmonen
Kyllä olen Mirkku Kakkosen kanssa samaa mieltä,ei siellä rauhassa saa olla,kaupungilla,ravinteleissa ja rannalla,aina joku jätkä kimpussa!!!
- kujamies
ella kolmonen kirjoitti:
Kyllä olen Mirkku Kakkosen kanssa samaa mieltä,ei siellä rauhassa saa olla,kaupungilla,ravinteleissa ja rannalla,aina joku jätkä kimpussa!!!
miehenäkin voin sanoa,että kyllä siellä miestäkin pelottaa.
on todella ahdistava paikka. en enään koskaan mene
sousseen. - Soussesulava
ella kolmonen kirjoitti:
Kyllä olen Mirkku Kakkosen kanssa samaa mieltä,ei siellä rauhassa saa olla,kaupungilla,ravinteleissa ja rannalla,aina joku jätkä kimpussa!!!
Voisin vatkata mirkkua ja kakkoseen ellaa. Mutta Soussesta ette saaneet miestä vai mitä valitatte. Sousse on hieno paikka.
- Herra Huu! Kuka?
Soussesulava kirjoitti:
Voisin vatkata mirkkua ja kakkoseen ellaa. Mutta Soussesta ette saaneet miestä vai mitä valitatte. Sousse on hieno paikka.
Ella ja Mirkku on jääneet paitsi miestä, samoin kujamies! Voi voi! Kaikki on olleet jossain ihan kujalla. Eivät ilmeisesti ole olleet Soussessa, Tuskin edes Tunisiassa.
- Mana mana mana
Huippuravintola. Halpaa ja maukasta ruokaa. Loistava tunnelma.
- tn
kiitos ilmotuksesta
- ju´hlaa
La fiesta ja katukeittiöstä saa lähes ilmaiseksi herkkuja!
- 1010101
Kävin syömässä La Fieatassa ja se oli todellinen riman alitus viikon ruokalistassa.
- lähteäkö ny vaiko ei
1010101 kirjoitti:
Kävin syömässä La Fieatassa ja se oli todellinen riman alitus viikon ruokalistassa.
Oletko juuri palannut? Millaisia lämpötiloja siellä oli helmikuussa? Oliko yhtään rusketuskelejä?
- Voi persun perse!?!?
1010101 kirjoitti:
Kävin syömässä La Fieatassa ja se oli todellinen riman alitus viikon ruokalistassa.
Missähän tollanen L Fieata on? Helsingissä? Savossa? Hakkaraisen takapihalla? Persun perseessä?
- Urpoilu sikseen
10101101 nimimerkki ei ole käynyt koskaan Tunisiassa tai Soussessa. Tuskin on poistunut vanhan äitinsä peräkammarista, jossa elää äidin eläkkeellä kun ei enää sossukaan maksa kaljarahoja urpolle!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait243144Hei! Halusin vain kertoa.
En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso3773Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän
Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 68760Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?
Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani3710Mistä tietää, onko hän se oikea?
Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha35607Miten voitkin olla aina niin fiksu
...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä32591Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen
Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es20549- 41540
Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."
Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve3529- 40521