Onko mitään merkkiä jonka audiovahvistimessa on RGB in? Tulee tarpeeseen kykennässä Wii-laite videotykille. Wii-HDMI-adapteri löytyy kaupasta mutta fiksumpaa olisi laittaa suoraan Wii-RGB-kaapelilla vahvistimeen, joka sitten ohjaa out:in HDMI-out:iin ja jättää adapteri pois.
Muussa tapauksessa kytkentä on joko Wii-RGB-kaapeli joka kytketään RGB-HDMI-adapteriin joka kytketään HDMI kaapelilla vahvistimeen, tai sitten alussa mainitulla Wii-HDMI-adapterilla ja HDMI-kaapelilla vahvistimeen.
Jos vahvistimeen voisi suoraan kytkeä RGB:n niin helpommin kaupoista saatava Wii-RGB-kaapeli riittäisi.
RGB in vahvistimessa
Wiik Wiik
0
503
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604726Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362169Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti521743- 1841722
Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1661548Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.2811401Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2011242- 881169
- 2051146
- 651104