kuka ois

kuka tykkää minusta olen 11v olen nätti en juo en polta ei ole tatuointeja en kiroile haluan seurustella 11v tytön kanssa (kuka tietää mistä löytää 11v tytön)
2209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sähän olet vasta pikku poika blää blää blää!!!

Äänestä

AHAAHAHAHA ei ton ikäset räkänokat nyt vielä ees osais polttaa tupakkaa, ku ootte niin tyhmiä. Ja tatuointejakaa ei saa vielä moneen vuoteen hahahahahah vítun idiootti

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jaakkoranta kirjoitti:

kuka tykkää minusta olen 11v olen nätti en juo en polta ei ole tatuointeja en kiroile haluan seurustella 11v tytön kanssa (kuka tietää mistä löytää 11v tytön)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu