ja tuli kysymys johon ei löydetty vastausta. Pystyykö naiset käyttämään noita potenssipillereitä ja onko niissä mitään tehoa? Pitäisi itselle hommata ja samalla onkohan niissä potkua.
Tuossa vaimon
kanssa juteltiin
51964
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Naisille niistä on tutkitusti lähinnä plasebo hyötyä. Viagrat vain lisäävät peniksen verenkiertoa (verenkiertolääkkeitä). Ne eivät lisää halua tai himoa pennin vertaa.
että ulkomailla lääkärit kirjoittavat Viagraa orgasmivaikeuksiin. Eli ei se täysin huuhaata voi olla. Paisuvaiskudosta siellä klitassakin on.
sitä Viagraa
Voihan ne klitorista vähän pullistaa mutta lääkärit kirjoittelevat reseptejä joskus aika kevyellä kädellä. Potilas on tyytyväinen kun saa jonkun reseptin kouraan ja lekuri saa kuitattua tilanteen ja lähteä vaikka kahville.
Ennen kuin haet niitä potenssipillereitä, niin tarkista elämäntapasi. Tupakoitko tai käytätkö alkoholia? Kauanko on aikaa terveystarkastuksesta? Taustalla saattaa olla muutakin ongelmaa, joka pitäisi korjata ensin.