Golfin sähköviat

Takaluukun yläreunassa olevat johtosarjat ovat aivan surkeaa tavaraa. ( haitarikumien sisällä) Molemmilta puolilta monta????? johtoa poikki. Kallista on korjauttaa monta sataa ekee 400-500 euroon arvio,
5569
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

aikoinaan oli kanssa jotain pientä sähkövikaa.Yks vanhempi nainen osti sen ja ajoi sillä aikansa sit se syttynny tuleen.Aika jännää ko tuli ratsia oli polsin entinen auto kait, meit ei ees pysäytetty.

Äänestä

Suomen olosuhteissa kestävät vain 1500 aukaisukertaa. Rasittaako kova talvi ? Heikkoja piuhoja ovat.

Äänestä
  • Transportereiden kuskin ovissa on sama ongelma. Eivät kestä kovin pitkää aikaa jakeluliikenteessä, vaan johtosarjoja uusitaan tämän tästä. Ärsyttävää kun ikkunat jää mihin tahansa asentoon.

    Äänestä

On kans moinen riesa jää pyhkimään ei piru pysähy ennen kuin käyttää virrat pois. Motarilla????????

Äänestä
  • Mitäs jos vedät sen pyyhkimenviiksen takaisin lähemmäs rattia että loppuu se takalaisin pyyhkiminen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sista Golfi kirjoitti:

Takaluukun yläreunassa olevat johtosarjat ovat aivan surkeaa tavaraa. ( haitarikumien sisällä) Molemmilta puolilta monta????? johtoa poikki. Kallista on korjauttaa monta sataa ekee 400-500 euroon arvio,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu