Robotti kohta taas iskussa!

Panaman kanava taas kohta auki ja rubluutin kuljetus Suonenjokea kohti voi jatkua!!

http://www.aamulehti.fi/uutiset/ulkomaat/sateet-sulkivat-panaman-kanavan-liki-vuorokaudeksi/200523

nuuh nuuh, tunnen jo hillon tuoksun lähestyvän

t. Massimies
3180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Valtamedia ja ns. vanha pääoma salaa, että kysymys on pipsisateesta. Nyt, kun wincapita on todettu lailliseksi, koska Naurusaaren poliisi ei ole lainkaan tutkinut wincapitaa, sana kiirii ja panostuksia satelee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


massi_mies kirjoitti:

Panaman kanava taas kohta auki ja rubluutin kuljetus Suonenjokea kohti voi jatkua!!

http://www.aamulehti.fi/uutiset/ulkomaat/sateet-sulkivat-panaman-kanavan-liki-vuorokaudeksi/200523

nuuh nuuh, tunnen jo hillon tuoksun lähestyvän

t. Massimies

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu