lökäpöksylle

Jo on mallissaan että näille skeittarille
pitäisi rakentaa 3 milliä maksava skeitti rata
konnusuolla on vanhoja navetoita josta löytyyy
katto päälle näille lökäpöksyille
1305
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Turhahan se on veronmaksajien rahoja tuhlata nuorten harrastusmahdollisuuksiin. Impatkoon liimaa metässä ja vedelköön huumehia Anttilan kulmilla, ni niistä ei sit varmaan vanhana koidu mitään rasitteita arvokkaille veroeuroillemme.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


veron maksaja kirjoitti:

Jo on mallissaan että näille skeittarille
pitäisi rakentaa 3 milliä maksava skeitti rata
konnusuolla on vanhoja navetoita josta löytyyy
katto päälle näille lökäpöksyille

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu