Nuuskaa Usasta Suomeen

Oisin tuomassa 12 purkkia nuuskaa Usasta Suomeen, joten aiheuttaako tämä jotakin ongelmi esim. tullin kanssa? Ilmeisesti kannattaa pakata nuuskat ruumaan menevään laukkuun?

Kiitos etukääteen!
1752
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ei tule mitään ongelmaa
pakkaat mihin hyvänsä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


snuff12 kirjoitti:

Oisin tuomassa 12 purkkia nuuskaa Usasta Suomeen, joten aiheuttaako tämä jotakin ongelmi esim. tullin kanssa? Ilmeisesti kannattaa pakata nuuskat ruumaan menevään laukkuun?

Kiitos etukääteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu