Terveiset

yh- ja yhh perheille. Levittäkää hyvää ympärillenne niin se heijastuu lapsiinne ja itsekkin voitte paremmin.
3144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Levitä tässä nyt hyvää mieltä, kun lasteni isä ottaa lapset luokseen jouluksi ja minä joudun täällä yksin vellomaan itsesäälissäni. Miten saisin itseni voimaan paremmin, pitäisikö kieltää lapsia menemättä isälleen? Heillä voi vaningossa olla aidosti hauskaa, että he eivät muista minua ollenkaan.

Äänestä

potaskaaaaaaaaaaaaa... juuh.

Äänestä
  • Joku se vaan jaksaa olettaa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jouluinen muori kirjoitti:

yh- ja yhh perheille. Levittäkää hyvää ympärillenne niin se heijastuu lapsiinne ja itsekkin voitte paremmin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu