jos on niin miten vittu on mahdollista että vielä tähän päivään mennessä ei oo saatana keksitty kengännauhoja jotka ei jumalauta menis AINA solmuun kun niitä avaa!!!!!!!!!!!!!!!!!
onko ihminen muka vittu oikeesti käyny kuussa!?!
12
462
Vastaukset
- lolololoz
Solmuun kun niitä avaa???? (päivän naurut)
- dfhtrhytjghfhrth
Tiedätkös ne voi mennä solmuun kun vedät sitä rusettia auki. Jos et sitä ole vielä tiennyt niin huh huh :D
- 3w5e56r7t8y
dfhtrhytjghfhrth kirjoitti:
Tiedätkös ne voi mennä solmuun kun vedät sitä rusettia auki. Jos et sitä ole vielä tiennyt niin huh huh :D
En ainakaan itse usko, meitä vain kusetetaan :-) en osaa perustella kyllä miksi siitä meitä huijattaisiin mut ompa vain semmonen olo että ei meille ihan kaikkea todellakaan kerrota.
3w5e56r7t8y kirjoitti:
En ainakaan itse usko, meitä vain kusetetaan :-) en osaa perustella kyllä miksi siitä meitä huijattaisiin mut ompa vain semmonen olo että ei meille ihan kaikkea todellakaan kerrota.
Vittu kun sinä olet niin saatanan tyhmä.
Siis oikeasti, ihan vitun tyhmä.
Siis maailmahan on litteä myös.
- Adolf H.
Se on Juutalaisten ja Kommunistien salaliitto.
- Näin se vaan on
Sehän on vanha juttu jo, että kuulokkeiden johdoissa ja kengännauhojen sisällä asuu mörkö. Ainakun laitat kuulokkeet nätisti rullattuna puhelimen/mp3 tms ympärille ja taskuun nii eikö ne jumalauta ole niin saatanan solmussa kun otat pois sieltä taskusta?
Aivan. Se on se mörkö. Yhdistetään kaksi randomia asiaa joista saadaan pätevä väite?
- ...
Hanki tarralenkkarit (ne on avaruusmatkoille kehitetyt, ne tarrajutskat siis).
- pyh ja pah
noh.asia on niin ,että ihminen on käyny kuussa (kuusta löydetty ihmisen tekemä esine muistaakseni dinosaurus lelu?),mutta ei sillon -60 luvulla ku se tuli teeveestä!
koska:
- avaruudessa ei ole tuulta ja jenkkien lippu liehui siinä kepin päässä. 0.o
- folio-aluksella ei paljoa lennellä!( kivet lentää läpi!)
- kuulemma alus laskeutui kraaterin päälle. kaskummaa koko kraateria ei ollu!
eli koko juttu oli kusetus - HUndead
Älkää ruokkiko trollia..
Kiitos. - on käyty
Kuussa käynneistä on olemassa varsin pitävät todisteet. Japanilainen kuuluotain kuvasi vastikään kaikki kuumodulien laskeutumisvaiheet kuussa (modulin alaosa jäi joka kerta kuuhun). Sen lisäksi Kuussa on runsaasti astronauttien jättämää kamaa, joka näkyy suurimmilla teleskoopeilla varjon takia.
Eräs todiste on ehdottoman kiistaton: Apollo-astronautit jättivät kuuhun tarkkaan suunnatun laserheijastimen, johon voidaan ampua maan pinnalta lasersäde joka mittaa etäisyyden kuuhun hyvin tarkasti.
Kyllä, kuussa on tosiaan käyty.
Se jenkkilipu näyttää heiluvan siksi, että se laitettiin erikseen näyttämään liehuvalta. Ei se ilmakehättömässä kuussa liehu eikä liiku. Siellä se jököttää Apollo 11 lennon laskeutumispaikalla.
Kaikki muutkin skepojen väitteet lentojen väärentämisestä on jo kumottu ajat sitten.
Kuumoduli oli kevytrakenteinen, lehtikullalla lämpösuojattu alus, joka laskeutui perä edellä kuuhun. Alus suuniteltiin vain laskeutumaan ja sitten yläosa vie astronautit takaisin kuuta kiertävälle radalle Apollo-aluksen luokse.
Apollo 13-lennolla kuumoduli toimi pelastusveneenä, kunnes lento saavutti pisteen jossa miehistö siirtyi takaisin komentomoduliin joka iskeytyi ilmakehään tavalliseen tapaan ja laskeutui onnistuneesti mereen. - tarivas varjeleealol
taivas varjele oikiasti minkä laisia talipäitä tääläki liikkuu :) KÄY KOULUA ! toinen vaihtoehto on käyttää järkeä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eroa Orpo! Orpo eroa!
Suomen kansa vaatii viimein ottamaan meidät huomioon, eikä vain ulkomaalaisia pääomasijoittajia. Koska täällä Suomessa2783484Riikan vappumiljardin maksavat sairaat, vanhukset ja kuolleiden omaiset
Vappumiljardi, eli Riikan päätös laskea yhteisöveroa kaksi prosenttiyksikköä 18 prosenttiin, vie verotuloja noin miljard412511SDP esti Suomen luisumisen kohti 1984 Orwell -yhteiskuntaa
Äärioikeistohallitus olisi halunnut Stasin tapaan mikrofonit jokaisen kansalaisen kotiin, mutta SDP esti tuon siirtymän842110Odottavan aika on pitkä, Lindtmanin hallitusta tule jo!
Eilisen perusteella nykyinen hallitus epäonnistui kaikissa vaalilupauksissaan, joten olemme ansainneet uudet eduskuntava1091953Wille Rydman (ps) osoitti olevansa kommunisti
Hän toistaa Neuvostoliiton virhettä. Haluaa pitää palveula yllä maksoi mitä maksoi, vaikkei ole maksavia asiakkaita. --471852Särkyneelle sydämelle
Särjin sun sydämen En voi lakata itkemästä Minuun tekee kipeää Koska sinuunkin. Että näin.. En ole runoilija😂301630Menettämisestä
Ajatteletko, että olet menettänyt mahdollisuutesi häneen? Osaatko sanoa miksi niin tapahtui?1261453Tulli ja Poliisi HAZMAT-suojauksin varustettuna omakotitaloa tutkimassa.
Todennäköisesti kysymyksessä huumelaboratorio, jossa käsitellään tappavia ja vaarallisia kemikaaleja. Tulli ja poliisi211173Oho! Martina Aitolehti uhoaa ex-mies Esko Eerikäiselle: "Sata tonnii, niin..."
Martina Aitolehti pitää ex-miehensä Esko Eerikäisen kanssa Martina & Esko podcastia. Pariskunta on ollut naimisissa ja h1221141Nainen sä olet
Ihailtava ihminen siinä mielessä että teet miten sydän käskee ja toisaalta taas pidättäydyt kaikesta. Pakenet ja lähest601094