Maanhonka???

Kommentteja....ja asiallisia kiitos:-)
3467
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kun muutkaan sarjatyönä bulkkituotetta tekevät.
Keinotekoisesta liimaamalla tehdystä höylähirrestä jota on keksitty ryhtyä sanomaan lamelli "hirreksi" .

Äänestä
  • tosi asiallinen vastaus......haluaisin tietoa suunnittelusta, laadusta, kokemuksia toimituksista jne

    Äänestä

Samanlaista lamellihirttä mitä Finnlamellilla, Mammutilla tms. talotehtailla. Edullinen oli kun otin tarjouksen ja joustava tuotanto ja palvelu. Saat vaikka ylös asti hirrellä tänä päivänä vaikka ei välttämättä täytä laskelmia. Onpahan pitkäikäisempi, mitä piirusta tehty.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


29 kirjoitti:

Kommentteja....ja asiallisia kiitos:-)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu