Jäärata jo auki

Joko pääsee josssain suunnalla ajamaan kylkimyyryä,eli onko aurattua jäärataa lähistöllä??
5403
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei tarvi aurata.

Äänestä

vaan mahdollista jo auki olevaa jäärataa...

Äänestä
  • No siellä on rata missä ajaa.
    Pitääkö se sulle käydä erikseen tekeen jos muutenkin voi ajaa.
    Vai fillarillako meinaat ajella?

    Äänestä

  • voe veljet venäjän kirjoitti:

    No siellä on rata missä ajaa.
    Pitääkö se sulle käydä erikseen tekeen jos muutenkin voi ajaa.
    Vai fillarillako meinaat ajella?

    Ja mene itse auraamaan jos kaipaat ratoja.

    Äänestä

  • Pikiruukin karppilammessa on aurattu rata,sinne vaan polkemaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jossain? kirjoitti:

Joko pääsee josssain suunnalla ajamaan kylkimyyryä,eli onko aurattua jäärataa lähistöllä??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu