tatti

Mää olen kaikkein komein naapuri ja paras rakastaja tässä kerrostalossa.Tässä talossa olevat äijät ovat kiuukkusii mulle,kun olen käynyt hoitamassa heidän vaimojaan..
5181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hieno juttu,sitten meitä on kaksi kappaletta..

Äänestä
  • runkitte vaan päivätpitkät,toivoen,jotta naapurin lissu antaisi pesää.Haa haa luuserit

    Äänestä

  • Todellinen panomies kirjoitti:

    runkitte vaan päivätpitkät,toivoen,jotta naapurin lissu antaisi pesää.Haa haa luuserit

    "todellista panomiestä" saa nauraa olan takaa..=DDDDDDDDDD

    Äänestä

  • isoM-mies kirjoitti:

    "todellista panomiestä" saa nauraa olan takaa..=DDDDDDDDDD

    melkoisia poikia,saatte ihan varmasti naista,juu juu.

    Äänestä

  • erno porhonen kirjoitti:

    melkoisia poikia,saatte ihan varmasti naista,juu juu.

    Saadaan me,ollan sen verran sliipattuja ja hyviä suustamme eli osaamme lirkutella naisilta vaatteet pois ja kiimaiseksi!;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


isoM- mies kirjoitti:

Mää olen kaikkein komein naapuri ja paras rakastaja tässä kerrostalossa.Tässä talossa olevat äijät ovat kiuukkusii mulle,kun olen käynyt hoitamassa heidän vaimojaan..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu