Poijjat

Kysympä suoraan, että löytyykö poikia, jotka tykkäis muunkin laisista tytöistä, kuin vain

a) hiljaisista, sievistä seinäkukkasista
b) tytöistä, jotka flirttailee ja nauraa paljon ja on kokoajan äänessä

Miten on pojat?
3181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Esim millasista? B-vaihtoehdosta en ainakaan tykkää koska oon ite hiljanen niin haluisin että toinenkin ois sitten aika hiljanen

Äänestä

B on täynnä vaan jtn jakrasoita

Äänestä

asiaa!!!! mä oon kans miettiny tota samaa et miksei noi vitu pojat ikinä ihastu tällasii tavallisii????????????????????

Äänestä

Kommentoi aloitusta


cxcdxcdxdc kirjoitti:

Kysympä suoraan, että löytyykö poikia, jotka tykkäis muunkin laisista tytöistä, kuin vain

a) hiljaisista, sievistä seinäkukkasista
b) tytöistä, jotka flirttailee ja nauraa paljon ja on kokoajan äänessä

Miten on pojat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu