Onko kellään ollut ongelmia kun on tilannut soneran laajakaistan? Sitten maksuttoman kk jälkeen koettanut saada spotify premiumin toimimaan? Olen viikon tehnyt valituksia soneralle vaikka omissa tiedoissa lukee tilaus spotify 16.12. Vittu koo palvelua. Jos jollain tietoa miten premiumin saa ilmaiseksi(un raha soneralle ei kelpaa) tervetullut:)
Vastaukset 1
- JH
Kusetusta koko soneran spotify myynti! Mulle kauppasi paremman laajakaistan ja kysy puhelun lopussa haluanko spotifyn ilmaiseksi 1kk ja menin vastaamaan joo. Sopimuksessa spotifystä ei ollu muutaku maininta lisätiedoissa luki pelkkä spotify, eikä mitään muuta. Luulin, että sinne sais jotku tunnukset yms muttei semmosia ollu enkä päässy koko spotifyyn sisään. No koko homma unohtu kunnes tuli lasku spotifyn käytöstä %/%#! Asiakaspalvelun mukaan pitäis vaan maksaa. KUNNON KUSETTAJIA SONERALLA!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS671987Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13850Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.52756Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?
Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke43682- 43651
- 47614
- 80606
Tönölän hukkaputki
Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le35564Ei mitään käytöstä
Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su29546- 48531