Jälkikasvu pääsi hieman tekemään omia säätöjä outlookiin ja nyt meikäläinen harmaantuu entistä rivakampaa tahtia.
Ohjelma kyllä toimii, eli vastaaottaa ja lähettää postia siinä ei mitään.
Mutta mutta, kun outlookin avaa ja siitä " sähköposti"-osion niin näkymä on murheellinen.
Nyt näkyy vain saapuneen lähetyksen koko,vastaanotto päivämäärä ja lähetyksen aihe. Lähettäjä puuttuu kokonaan ja samoin näkymän järjestys on kummallinen.
Onko mitää " palauta tehdasasetukset "-toimintoa tai miten saan muutettua näkymää???
Olen yrittänyt työkaluista yms mutta en nyt kyllä osaa sitä tehdä.
Hyvä rautalankamalli olisi tarpeellinen ja kaiken lisäksi ongelman ratkaisija on aika korkealla, kun joulupukki tutkiin, että onkos sitä oltu kilttejä!!!
Outlook 2007 robleemi
Ähvämäksä
2
315
Vastaukset
- df
Klikkaa hiiren oikealla vaikka "lähetyksen aihe" kohdalta. Sieltä avautuu valikko, jonka alimmaisena on valinta, englanniksi "costumize current view" , miten lie suomennettu. Se kautta avautuu valikko ja sen alhaalta pääset nollaamaan näkyvissä olevan näkymän.
- Ähvämäksä
Loistava neuvo, näinhän se menee ja nyt näkymä alkaa olla kohdillaan, todella paljon kiitoksia.
Olen vakuuttunut, että joulupukki tulee sinia hyvin muistamaan!!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain40812806Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2745613Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom2424165Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille
Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö3153394Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov242158Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi201940Juhana Vartiainen(ex-sd): Köyhien pitää tehdä jotain elämälleen säilyttääkseen tukensa
Juhana Vartiainen ehdottaa Suomeen ”Tanskan mallia”, jossa sosiaaliturvaa saadakseen pitäisi hakea ensisijaisesti etuuks1071814En ymmärrä näitä SDP:n ja muun vasemmiston kannattajia
Eivätkö ihmiset tiedä, että Suomen ongelmat johtuvat vasemmistolaisesta yhteiskuntamallista? Suomessa on ollut vasemmis841377Mikä on mielestäsi paras miestyyppi?
Esimerkit kärjistettyinä: a) perustavallinen/tasainen b) himourheilija c) varakas, turvallinen elättäjä d) puolikrimina1771071Martina Aitolehti
Instagramissa pomppas esille Martinan kumipallot. Ihan säikähin. Ja tää on Martina-ketju!273985