jos saisit nyt heti yhden ainoan tilaisuuden lähteä vihreiden miesten mukaan,eikä paluusta olisi tietoa, lähtisitkö ?
lähtisitkö vieraalle planeetalle
12
447
Vastaukset
- ET666
En lähtisi vihreiden miesten mukaan.
- 1+1=3
riippuu ihan siitä kuinka hyvä tilanne siellä on verrattuna meihin mut jokaisel on oma tehtävä täällä ja must tuntuu et saat kyllä vielä tilaisuuden asuu muualla ku maa-planeetalla :D maa planeetta voi olla "käännekohdassa" en oo varma :D
- Hmmm.....
1+1=3 kirjoitti:
riippuu ihan siitä kuinka hyvä tilanne siellä on verrattuna meihin mut jokaisel on oma tehtävä täällä ja must tuntuu et saat kyllä vielä tilaisuuden asuu muualla ku maa-planeetalla :D maa planeetta voi olla "käännekohdassa" en oo varma :D
..ehkä lähteäkin.Se olisi kyllä kiinni monesta seikasta.Vaikkapa niistä,että mikä on humisten virallinen politiikka ja mikä valuutta siellä on käytössä ja miten korkealle hinnat ovat siellä nousseet..
- Auringonlaskua koht
matkaan koska olen umpihetero. Mutta kaunis humanoidinainen nam. Mikä ettei.
Ei tämä nykyelämäkään hääviä ole. Yhtä taistelua työelämän raadollisuuden takia ja
yksitoikkoisen elämän kanssa. Tuntemattomaan matkaaminen kauniin naisen kanssa
toisi vaihtelua tähän tylsyyteen. - 99,naintinain
se nurmikko siellä aidan takana silti sen vihreämpää, vaikka miehet vihertäisikin. Viihdyn täällä sen verran hyvin että tuskinpa lähtisin riskeeraamaan. Vihreää tyttöystävää ei ole kyllä vielä ollut... jotkut tuntuvat edelleen ihmettelevän pussaavia tyttöjä, joten sellaisen kanssa kun suukottelisi ihmisten ilmoilla niin jotkut varmaan pyörtyisivät :D.
- 99,naintinain
tuolta pussaavien edestä :D
- ds1
, muttaa vaan tapauksessa, että et järkkäis jonkuun sub space wörm hole -mokkulan... ni vois välillä kommentoida teijjän juttuja - en muute.
- 64654658678785546546
riittäis näin aluksi että näkis niitä.
- 657656786756786787
en, mutta suomalainen nainen kyllä varmaan lähtis. se on nähty homma että suomalaiselle naiselle ei rehti suomalainen mies kelpaa. pitää olla joku gigolo loistoautossa, niin että aivan varmaan komea vihreä hemmo kiiltelevässä univormussa hienossa lentävässä lautasessa saa suomalaisen naisen houkuteltua vaikka mihin.
- Haatp
Voisin kyllä lähteäkin.Mutta ehdottomasti sen kaunottaren eli Semjasenin kanssa.Joidenkin lähteiden mukaan hänen isukkinsa sattuu sitäpaitsi olemaan jonkin galaktisen laivaston(?) komentaja ja nimeltään nimeltään Ptaah.
Siitä se ura urkenisi... - Muan matonen...
Haatp kirjoitti:
Voisin kyllä lähteäkin.Mutta ehdottomasti sen kaunottaren eli Semjasenin kanssa.Joidenkin lähteiden mukaan hänen isukkinsa sattuu sitäpaitsi olemaan jonkin galaktisen laivaston(?) komentaja ja nimeltään nimeltään Ptaah.
Siitä se ura urkenisi...lähtisin!!! Sehä suattaa olla vaikka punanen naikkonen. Tai muuttuva vaikka yhtäkkii hetekaksi. Eli vastaus ompi KYLLÄ! Ps. Ja muata kauheempaa tuolla univesumisa tuskin on tarjolla...???
Takuulla en, ei siis yhtään tee mieli lähteä. Kohtuullisen tyytyväinen olen täällä maan pinnalla, ja vaikka ei itsestä ole kiinni aina onnistuminen, niin pyrin elämästä vieläkin parempaa kuitenkin rakentamaan.
Uusia vuosia suotuisia!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.913942Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j973297Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1232597Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2071908Mikä ihme teitä savolaisia tuossa
p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.201774Varusmiehen kuolema
Ei ollut vahinko, ei aiheuttanut vaaraa muille, eikä ollut rikos, mitä jää jäljelle? Oliko kyseessä oman käden kautta lä951638Laita tunniste josta kaivattusi tietää sun kirjoittavan täällä
Joku yksilöity yhteinen juttu joka on sun ja kaivattusi välillä. Tuntomerkkinä esim. punainen pipopää, tonttu-ukko tai m781622- 1101519
Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?11291- 571182